Bytová jednotka – Praha 4 Braník

  • Výnos: 5,3619 % p.a.
  • Minimální výše investice: 1000 Kč
  • Cílová doba splatnosti: 30.9.2024
  • LTV: 68,81

RONDA INVEST poskytla úvěr podnikající fyzické osobě. Prostředky byly poskytnuty neúčelově k obchodování s nemovitostmi. Úvěrovaný se na trhu s nemovitostmi velmi dobře orientuje, jelikož několik let působil jako realitní makléř.

Popis nemovitého zajištění:

Úvěr je zajištěn zástavním právem k bytové jednotce v Praze – Braníku. Bytová jednotka se nachází v 12. patře bytového domu v blízkosti přírodní rezervace Velký háj. V domě je osobní i nákladní výtah. K bytu náleží lodžie a 2 komory.

Bytová jednotka je v zachovalém stavu, v r. 2014 proběhla částečná modernizace koupelny (obklady, nový sprchový kout, dlažba), v bytě jsou nové podlahy, jinak je byt bez dalších rekonstrukcí a modernizací. Bytový dům byl průběžně revitalizován v letech 2005 – 2017, byly modernizovány společné prostory vč. výtahů, provedena nová střecha, fasáda včetně zateplení, výměna oken za plastová, naposledy rekonstrukce stoupaček v r. 2017.

V této lokalitě je kompletní občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti včetně obchodního centra Novodvorské Plaza, výborná dopravní obslužnost, zastávka MHD je vzdálena 2 min. chůze od domu.

Přejít na detail nabídky

Bytová jednotka – Praha 4 Braník

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek