Rodinný dům Sluštice – Praha východ

  • Výnos: 6,03 % p.a.
  • Minimální výše investice: 1000 Kč
  • Cílová doba splatnosti: 30.06.2023
  • LTV: 65,99 %

Tento úvěr RONDA INVEST poskytla spolužadatelům – podnikající fyzické osobě a české společnosti s ručením omezeným, kterou tato fyzická osoba vlastní. Účelem poskytovaného úvěru bylo financování koupě nemovitosti – novostavby samostatné bytové jednotky v rodinném domě v obci Sluštice.

Seznamte se s úvěrovým klientem:

Úvěr byl poskytnut spolužadatelům – podnikající fyzické osobě a české společnosti s ručením omezeným, kterou tato fyzická osoba vlastní. Účelem poskytovaného úvěru bylo financování koupě nemovitosti – novostavby samostatné bytové jednotky v rodinném domě v obci Sluštice. Klient podniká v oblasti realit – provozuje vlastní realitní kancelář se zaměřením na hlavní město Prahu a na Středočeský kraj.

Popis nemovitého zajištění:

  • Zástavní právo k nemovitosti – polovině dvojdomu v obci Sluštice v okrese Praha – východ, která je v katastru nemovitostí evidovaná jako bytová jednotka. Jednotka má samostatný vchod a své samostatné měřiče energií. Jednotka má dispozici 4+kk a výměru 80,87 m2. S vlastnictvím jednotky je pak spojeno právo výlučného užívání zahrady s výměrou 394 m2. Na pozemku se nachází jedno venkovní parkovací stání. Stavba domu je situována do okrajové části Sluštic, která je tvořená zástavbou novějších rodinných domů. Obec je dobře dopravně dostupná. V obci se nachází obecní úřad, mateřská škola a restaurace. Plná občanská vybavenost je pak dostupná v Říčanech a v Úvalech.

Hodnota jednotky na základě posouzení nezávislého odhadce z 19. 4. 2021: 5.950.000 Kč.

  • Zástavní právo k nemovitosti – bytové jednotce na Praze 6 v katastrálním území Ruzyně. Jednotka má dispozici 2+kk a výměru 41,40 m2. Jednotka se nachází na 6. nadzemním podlaží panelového bytového domu s dvěma výtahy. Bytový dům byl rekonstruován v roce 2010, má zateplenou fasádu, plastová okna a rekonstruované výtahy. V 1NP se nachází sklepní kóje. Byt je po částečné rekonstrukci, v rámci které bylo vyzděno bytové jádro a osazeny nové laminátové podlahy v obývacím pokoji. Lokalita má plnou občanskou vybavenost a dobrou dopravní dostupnost. V blízkosti lokality se nachází obora Hvězda a přírodní rezervace Divoká Šárka.

Hodnota jednotky na základě posouzení nezávislého odhadce z 21. 4. 2021: 3.900.000 Kč.

Z čeho je úvěr splácen:

Zdrojem splácení úvěru jsou příjmy z realitní činnosti klienta.


Užitečné odkazy:

Rodinný dům Sluštice – Praha východ

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek