Hostel Karlovy Vary

Ronda Invest - Hostel Karlovy Vary
  • Výnos: 9,0657 % p.a.
  • Minimální výše investice: 1000 Kč
  • Cílová doba splatnosti: 30.9.2024
  • LTV: 55,48 %

Seznamte se s úvěrovým klientem:

Klient realizuje většinu svých podnikatelských aktivit v Karlovarském kraji. Pronajímá bytové jednotky ke krátkodobým pobytům zejména zahraniční klientele a provozuje menší hostel. Má bohaté zkušenosti se stavební činností. Historicky  se věnoval komplexnímu vedení projektů, včetně koordinací prací při výstavě složitějších a náročnějších objektů.

Jedná se již o druhý úvěr, který RONDA INVEST tomuto úvěrovému klientovi poskytla. Účelem úvěru je renovace bytového domu v Karlových Varech. V nemovitosti bude k dispozici 40 bytových jednotek, kavárna, restaurace, jóga centrum, myčka aut, prádelna.

Popis nemovitého zajištění:

Nemovitost, kterou je úvěr zajištěn, se nachází v blízkosti krajského města Karlovy Vary. Nemovitost je situovaná nedaleko obecního úřadu, místní restaurace a mateřské školky.

Předmětem zástavy je areál sestávající se ze 2 objektů, které jsou částečně propojeny. Prostory areálu jsou rozděleny na A a B. Objekt A je novostavba a byl dokončen v roce 2020.

V objektu A se nachází hostel s terasou. Hostel nabízí sdílenou kuchyň, sdílený lounge, a několik kapslových pokojů jejichž součástí je psací stůl, tv a klimatizace. Klienti hostelu jsou primárně větší skupiny. V okolí hostelu je mnoho možností volnočasových aktivit jako jízda na kole atp.

U vjezdu do areálu je umístěn objekt „finské sauny“, který je bez založení a lze chápat jako věc movitou, bez nutnosti zápisu do evidence katastru nemovitostí. Provedení sauny je z cedrového dřeva, objekt má vlastní předsíň a samostatnou saunovou část. Před vlastní saunou je provedena terasa s osazenou vířivou vanou, která má vlastní topeniště na tuhá paliva.

Areál je po celém obvodu oplocen strojovým ocelovým plotovým pletivem a je doplněn zpevněnou parkovací plochou. Dále areál disponuje skladovacími přístřešky západně od objektu.

Hodnota zajištění: 

Areál víceúčelové stavby a ubytovacího zařízení,  Stružná, hodnota k 11. 8. 2022 = 16 000 000 Kč
Rodinný dům Pitkovice hodnota k 9.3.2022 = 15 000 000 Kč.


Užitečné odkazy:

Hostel Karlovy Vary

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek