Rodinný dům – Pitkovice – Praha 10 (3. etapa)

Ronda Invest - Rodinný dům - Pitkovice - Praha 10 (3. etapa)
  • Výnos: 8,472 % p.a.
  • Minimální výše investice: 1.000 Kč
  • Cílová doba splatnosti: 28.02.2027
  • LTV: 68 %

Seznamte se s úvěrovým klientem:

Účelem úvěru je dokončení rekonstrukce bytového domu v Karlových Varech, který nabídne 40 bytových jednotek, kavárnu, restauraci, jóga centrum, myčku aut i prádelnu. Klient má bohaté zkušenosti se stavební činností a vlastní několik společností působících zejména v Karlovarském kraji, zisky generuje například ze zaběhnutého provozu hostelu. Historicky se věnoval komplexnímu vedení projektů, včetně koordinací prací při výstavbě složitějších developerských projektů.

Popis nemovitého zajištění:

Úvěr je zajištěn zástavním právem k rodinnému domu.

Rodinný dům stojí v městské čtvrti Pitkovice na jihovýchodním okraji hlavního města Prahy. V obci žije přes tisíc obyvatel. V blízkosti městské části se nachází mateřská a základní škola, lékařské služby, obchody, pošta, kino, divadlo a minipivovar. Dopravní spojení do Prahy zajišťují autobusy a vlak.  

Rodinný dům byl postaven a zkolaudován v roce 2016, je nepodsklepený se dvěma nadzemními podlažími a s přistavěnou vytápěnou zimní zahradou. Dům je postaven z cihelných pálených termobloků, má plochou střechu krytou živičnou krytinou. Podlahy jsou plavoucí laminátové a s keramickou dlažbou. Vytápění je zajištěno ústředním topením s plynovým kotlem. Součástí domu je fotovoltaika se solárními panely, dvě horní ložnice jsou opatřeny klimatizací s venkovní jednotkou.

Hodnota zajištění k 9. 3. 2022 je 15 000 000 Kč


Užitečné odkazy:

Rodinný dům – Pitkovice – Praha 10 (3. etapa)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek