Rodinný dům – Říčany (Praha – východ)

 • Výnos: 4,645 % p.a.
 • Minimální výše investice: 10000 Kč
 • Cílová doba splatnosti: 31.01.2023
 • LTV: 61,32

Seznamte se s úvěrovým klientem:

Úvěr byl poskytnut české společnosti, která se zabývá stavební činností. Realizuje stavby rodinných domů – výkopové práce, základové desky, hrubé stavby včetně krovů a pokládky střešních krytin, realizuje vnitřní rozvody elektro, vody a topení až po pokládku podlahových krytin a obložení koupelen a taky rekonstrukce domů a bytů a kompletní přestavby bytových jader. Společnost rovněž provozuje koupelnové studio, které nabízí komplexní služby od vytváření 3D návrhů až po finální realizaci koupelen, včetně dodávky vybraných materiálů a zařizovacích předmětů. Společnost realizovala již řadu rekonstrukcí a dokončených projektů rodinných domů.

Popis nemovitého zajištění:

Zástavní právo k nově budovanému domu ve městě Říčany (Praha – východ), 20 km jihovýchodně od centra Prahy. Dům se nachází v okrajové části města Říčany v oblasti se zástavbou rodinných a bytových domů.

V okolí nemovitosti je dostupná veškerá občanská vybavenost – v těsné blízkosti se nachází mateřská škola, v okolí Masarykova náměstí je základní a základní umělecká škola, pošta, městský úřad, obchodní dům Mestek, turistické informační centrum, ordinace lékařů, restaurace, obchody a další drobné provozovny a služby. Dopravní dostupnost veřejnou dopravou je zajišťována MHD a příměstskými autobusovými linkami s dobrým spojením na metro linky „C” Opatov a „B” Černý Most. Ve vzdálenosti přibližně 2 kilometry se nachází železniční stanice se spoji do Prahy, Benešova a Strančic. Osobní automobilovou dopravou je dobře dostupný Pražský okruh a dálnice D1.

 • jde o rozestavěnou novostavbu rodinného domu,
 • dispozice rodinného domu je 5+1 s garáží pro 2 osobní auta. Energetická náročnost budovy – B.
 • přístup k objektu je z veřejné komunikace přes pozemky v majetku města, dále pak přes pozemky, ke kterým je zřízeno věcné břemeno chůze a jízdy ve prospěch pozemku, na němž probíhá výstavba
 • čistá užitná plocha domu je 204,10 m2, k tomu garáž pro 2 osobní automobily má výměru 41,30 m2, výměra pozemků představuje 1249 m2,
 • hodnota zajištění k 14. 1. 2021: 10 600 000 Kč, hodnota zajištění po dokončení výstavby domu: 18 700 000 Kč
 • k úvěru je sepsán notářský zápis s uznáním dluhu a svolením k vykonatelnosti,
 • vinkulace pojistného plnění.

Z čeho je úvěr splácen:

Zdroje pro splácení úvěru plynou z výše uvedených podnikatelských aktivit, jistina úvěru bude uhrazená z výtěžku z prodeje rodinného domu ve městě Říčany, kterým je úvěr zajištěn. 


Užitečné odkazy:

Rodinný dům – Říčany (Praha – východ)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek