Bytová jednotka na pražských Vinohradech

Ronda Invest - Bytová jednotka na pražských Vinohradech
  • Výnos: 6,0233 % p.a.
  • Minimální výše investice: 10000 Kč
  • Cílová doba splatnosti: 31.10.2024
  • LTV: 68,45 %

RONDA INVEST tento úvěr poskytla české společnosti na komplexní rekonstrukci nádherného bytového domu v Praze na Vinohradech.

Seznamte se s úvěrovým klientem:

Společnost které byl úvěr poskytnut patří zkušenému podnikateli v oblasti realit, ten v tomto segmentu působí už téměř 20 let. Úvěrový klient se specializuje především na pražské nemovitosti, je velmi precizní a každý realizovaný projekt zná do posledního detailu a dohlíží na jeho úspěšnou realizaci od začátku až do konce.

Popis nemovitého zajištění:

Úvěr je zajištěn bytovým domem v Praze na Vinohradech – konkrétně se jedná o 21 bytových jednotek a 9 nebytových jednotek. Úvěrový klient začal s postupnou rekonstrukcí objektu, ze které vzejdou moderní bytové jednotky a reprezentativní společné prostory domu.

Bytový dům nachází v těsné blízkosti Riegrových sadů a v dosahu je kompletní občanská vybavenost. Dům tvoří 2 podzemní a 6 nadzemních podlaží. V rámci rekonstrukce bude vybudováno 7. nadzemní podlaží, v němž vzniknou 3 nové byty. Celková užitná plocha bytových a nebytových jednotek činí 2561,7 m2

Hodnota zajištění k 26. 10. 2021 je 178,3 mil. Kč, budoucí hodnota po dokončení bude 274,8 mil. Kč

Z čeho je úvěr splácen:

Úvěr je splácen z příjmů z prodeje bytových a nebytových jednotek, jejichž rekonstrukce je financována úvěrem. Další zdroje splácení úvěru je developerská činnost v rámci skupiny okolo žadatele o úvěr.


Užitečné odkazy:

Bytová jednotka na pražských Vinohradech

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek