BrikkApp

BrikkApp logo

BrikkApp – popis platformy

Tuzemský BrikkApp původně vznikl jako databáze evropských platforem, které uživatelům zprostředkovávají crowdfunding do nemovitostí. Po letech vývoje nyní výrazně rozšiřuje svoji působnost, kdy investorům umožňuje na investičních příležitostech participovat přímo, a to už od minimálního vkladu ve výši tisíc korun (popřípadě sta EUR). Platforma se tak stává integrátorem nabídek z mnoha evropských crowdfundingových portálů a investorům umožňuje diverzifikaci portfolia pod záštitou jedné registrace.

Na BrikkApp najdete nabídky například z českého investičního crowdfundingu Occollo, dále například RECrowd z Rakouska, Max Crowdfund z Nizozemí, LendSecured z Lotyšska, Shojin Property Partners z Velké Británie nebo Reinvest24 z Estonska. V procesu pak je domluva spolupráce s další desítkou platforem z různých evropských zemí.

BrikkApp - zastoupené platformy
BrikkApp – zastoupené platformy

Výnos u jednotlivých investičních příležitostí se obvykle pohybuje mezi šesti až dvanácti procenty a uživatelé mají možnost zapojit se do nich dvěma způsoby – přes ekvitu a dluh. V případě ekvity, tedy podílu, se investor stává akcionářem společnosti, jež danou nemovitost vlastní. U dluhových investic uživatel peníze půjčuje firmě, která má na starosti příslušný projekt a participuje tak na jeho výnosu.

V současné době ještě není platforma vybavená všemi funkcionalitami, ale BrikkApp má do budoucna velké plány. Sami zakladatelé nám potvrdili, že v roce 2022 chtějí spustit Autoinvest a na rok 2023 je pak plánováno spuštění sekundárního trhu, které zajistí vyšší likviditu.

[část textů převzata z CzechCruch]

BrikkApp – základní data

 • Rok založení: 2020
 • Podporované měny: CZK, EUR
 • Průměrný roční výnos: 9,35%
 • Splatnost nabídek: 6 měsíců – 60 měsíců
 • Minimální výše participace: 1000 CZK / 100 EUR
 • Poplatky pro investora: X
 • Auto Invest: X
 • Sekundární trh: X
 • Garance vykoupení: X
 • Možnost předčasného vystoupení z investice: X
 • Web platformy: https://brikkapp.com/cz
 • Oficiální blog platformy: https://brikkapp.com/cz/learn

BrikkApp – lidé

BrikkApp - Jan Večerka
Jan Večerka

Jan Večerka – CEO & spoluzakladatel

„Jsem podnikatel se zkušenostmi v oblasti technologií, finančního a provozního řízení, startupů, komerčních nemovitostí a proptech. Obecně mě baví stavět projekty od nuly a rozvíjet nové nápady. V BrikkApp budujeme tržiště investic do realitního crowdfundingu. V rámci jednoho dashboard mají naši uživatelé možnost činit informovaná investiční rozhodnutí a investovat do příležitostí pocházejících z různých nemovitostních crowdfundingových platforem. Naším posláním je usnadnit investování do nemovitostí pro každého a přinášet na trh transparentnost.
Spoluzaložil jsem Data4You, což je organizace zaměřená na budování digitální společnosti, poskytování vzdělání v oblasti kódování osobám, které mění kariéru, a rozvíjení nápadů na startupy. Baví mě pracovat s chytrými lidmi při budování technologické společnosti.
Před založením Data4You jsem dříve působil v několika vedoucích a odborných pozicích v korporátním světě a byl zodpovědný za realizaci komerčních nemovitostí a bankovních projektů.“

LinkedIn

Hodnocení investorů

BrikkApp – Hodnocení investorů

BrikkApp
{{ reviewsOverall }} / 5 Hodnocení uživatelů (0 hlasů)
Nabídka investic
Platforma
Komunikace
Osobní hodnocení
Hodnocení uživatelů: Zanechat hodnocení
Order by:

Zatím tu není žádné hodnocení. Buď první, kdo napíše recenzi.

User Avatar User Avatar
Uživatel P2Pfóra
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}
Zanechat hodnocení

Recenze, odkazy

BrikkApp – recenze a odkazy na další zdroje

Informace z P2Ptrhu:

Informace odjinud:

Zajímavosti

BrikkApp – zajímavosti

Ke stažení

BrikkApp – ke stažení

Bonus

BrikkApp – bonus k první investici

Platforma BrikkApp aktuálně nenabízí bonus pro investory ani pro doporučující stranu. Jakmile se situace změní, rádi sem odkaz uveřejníme.

V případě, že budete chtít zaslat aktuální informaci o bonusu či si ověřit zda v danou chvíli neexistuje lepší nabídka, napište nám a my vám rádi dáme vědět na email.

BrikkApp – alternativy

Upvest logo
Upvest
Ronda Invest logo
Ronda Invest
Estateguru logo
Estateguru

BrikkApp – diskuse

Diskusi k portálu naleznete na přidruženém P2P fóru.

Poslední aktualizace 05/2022

Přesunout se na začátek