RMR tech s.r.o. – 1. tranše

finGOOD - RMR tech s.r.o.
  • Výnos: 8,5 % p.a.
  • Minimální výše investice: 5000 Kč
  • Délka investice: 28 měsíců

Společnost RMR tech s.r.o. vznikla v roce 2013 jako projekt, jehož zakladatelé viděli velký potenciál a hlavně smysl v recyklaci vyřazených lodních kontejnerů. Ty se totiž ukázaly jako perfektní vstupní surovina pro realizaci komerčních i rezidenčních objektů.

Minidomky a modulární objekty jako novodobý trend
Současná doba aktivitám společnosti RMR tech s.r.o. přeje nejen kvůli ekologickým aspektům, ale také díky neutěšené situaci týkající se stavebních povolení. Ta je stále těžší a zdlouhavější získat, takže zákazníci volí možnost výstavby objektů z repasovaných lodních kontejnerů i kvůli rychlosti, efektivnosti…a samozřejmě kvůli šetrnosti k životnímu prostředí.

Samotná výroba modulů, ze kterých jsou objekty sestaveny, může totiž probíhat už ve fázi vyřizování stavebního povolení, což u běžných staveb není téměř možné.

Moderní objekty všeho druhu
Napadlo vás někdy, co všechno lze z vyřazených a recyklovaných lodních kontejnerů postavit? Pan Jakub Zaviačič, jeden ze zástupců společnosti, říká:
“Stavíme vše od sociálních bytů a vkusného bydlení pro seniory, přes startovací bydlení pro mladé a rodinné domy, až po různorodé komerční a semi-rezidenční stavby”.

Pan Zaviačič je vlastně takovým zákazníkem č. 0, protože se svou rodinou bydlí v dvojpodlažním rodinném domě sestaveném ze 4 lodních kontejnerů o podlahové ploše 110m2 a ve videorozhovoru mimo jiné nadšeně prozrazuje: “Dokud vám to neprozradím, nepoznáte, že jste v domě z lodních kontejnerů!”

Kdo za projektem stojí?
Výše zmíněný Jakub Zaviačič je vlastně takovým otcem myšlenky a jedním z průkopníků kontejnerových staveb v Česku. Jakub stojí i v čele spřízněné společnosti STAV KONT development s.r.o. (StavimeZKontejneru.cz) v obou společnostech se věnuje vývoji a zdokonalování produktu. Jakub dokonce získal cenu Social Impact Award za svůj projekt Inteligentního záchranného modulu.

Jeho rovnocenným společníkem je Michal Nebenführ, který se jakožto zdatný ekonom a obchodník zaměřuje na rozvoj byznysu a ekonomické aspekty společnosti. Michal stojí v čele společnosti RMR tech s.r.o..

Pomoc po tornádu na jihu Moravy
Nyní se dostáváme k důvodu, proč společnost přichází s úvěrovou poptávkou na platformu finGOOD. Po nedávném neštěstí, které postihlo oblast jižní Moravy, přemýšleli Jakub s Michalem ihned nad tím, jak co nejefektivněji a nejrychleji pomoci lidem v těchto oblastech.
Navázali kontakt se zasaženými obcemi a nabídli jim možnost výstavby kontejnerových domů, které vyřeší tíživou situaci lidí, kteří ze dne na den přišli o střechu nad hlavou. Společnost projekt na výstavbu dočasných domů v  zasažené oblasti získala.
Část z celkové investice 100 milionů korun bude využita k zásadnímu posílení výrobních kapacit (až o 300 %), které jsou k realizaci tohoto projektu potřeba. Zbývající část bude využita na nákup dostatečného množství kontejnerů.

Rychlou, efektivní výstavbou a upřednostněním výroby pro tuto oblast pomohou lidem co nejdříve. A logickým rozhodnutím bylo i využít pro financování crowdfunding a nechat tak vydělat opět lidi – individuální investory – kteří v tomto případě získají velmi lákavé zhodnocení 8,5 % p.a. během 28 měsíců.
To vše během 10 tranší, na které bude tato investice rozdělena.

Zajištění
Zajištění této investice je ve formě nemovitého majetku a dále samotným projektem výstavby na jihu Moravy, který se (stejně jako u minulé kontinuální investice) bude během pokračujících prací postupně zhodnocovat. Hodnota zajištění se tak bude v čase zvyšovat.

Přejít na detail nabídky

RMR tech s.r.o. – 1. tranše

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek