Rybka building, a.s. – 3. tranše

finGOOD - Rybka building, a.s.
  • Výnos: 8 % p.a.
  • Minimální výše investice: 5000 Kč
  • Délka investice: 10 měsíců

Již třetí tranše projektu.

Co se změnilo od poslední tranše?
✅ byly dokončeny hrubé instalace vody, kanalizace, elektro a optických rozvodů v bytech
✅ byly nakoupeny okna a střešní ventilátory pro celou stavbu
✅ byly nakoupeny otopná tělesa a polystyren na fasádu kvůli očekávanému brzkému růstu cen
✅ započalo provádění omítek (očekávané dokončení na konci srpna 2021)
✅ ve splatnosti byly splaceny faktury za předchozí práce (elektro, voda, střecha)

O projektu rezidence Tabulky
V rámci výstavby Rezidence Tabulky vzniknou dva moderní, zděné a elegantně propojené bytové domy. Důraz u tohoto projektu je kladen na jemné tóny a čistotu provedení stavby.

Rezidence Tabulky nabídne 59 bytů s dispozicemi od 1+KK do 3+KK. Téměř všechny byty mají balkony či terasy, přízemní byty mají dokonce vlastní uzavřené zahrady. Všechny byty nabídnou svým novým majitelům kvalitní a příjemné bydlení ve skvělém standardu.

V okolí se nachází dostatek zeleně, která nové rezidenty láká k procházkám i sportovním aktivitám.

Benefity Rezidence Tabulky jsou mimo jiné výborná dostupnost bývalého okresního města Rychnov nad Kněžnou (7 km), krajského města Hradec Králové (29 km), výborná dostupnost vlakových a autobusových linek (vč. cyklobusů a skibusů mířících do nedalekých Orlických hor).
Hlavní autobusové stanoviště je na Palackém náměstí (centrum), železniční stanice je od centra přibližně 5 minut volnou chůzí, je možné využít i MHD.

Zájem o byty mezi kupci zvyšuje i výborná dostupnost závodu Škody Auto v Kvasinách (cca 15 min. jízdy).

Projekt výstavby rezidenčního bydlení Tabulky je jednou z aktivit holdingu pana Davida Rybky, přesněji společnosti Rybka Building a.s.

Projekty pana Davida Rybky byly na finGOODu představeny již dvakrát a v obou případech se setkaly s velkým úspěchem.

Podnikatelské aktivity rodiny Rybkových v oblasti stavebnictví sahají hluboko do začátku 90. let, kdy se do něj zodpovědně a pečlivě pustil pan Norbert Rybka, otec současného majitele a jednatele společnosti Davida Rybky. Společnosti pana Rybky působící v oblasti stavebnictví a realit vygenerovaly v roce 2020 souhrnné tržby ve výši 85 milionů korun.


Projekt Rezidence Tabulky je již ve velice pokročilé fázi výstavby a má velmi pěkně zpracovanou prezentaci, kterou naleznete zde s veškerými podrobnostmi a vizualizacemi: www.RezidenceTabulky.cz

V současné době je již závazně zarezervováno/prodáno 35 bytů (tedy 60 %). Předpokládá se, že naprostá většina bytů bude rozprodána ještě před dokončením projektu, které je plánováno na konec roku 2021.

Jednotlivé investiční tranše získané prostřednictvím platformy finGOOD přispějí k dalšímu zhodnocení projektu, a tedy i ke zvýšení hodnoty nemovitostí, které slouží jako zajištění poskytnutého úvěru.

Významnou výhodou pro investory je také velmi rychlá návratnost investice v rozmezí 5 – 12  měsíců (dle tranše).

Získané finanční prostředky budou použity na dokončení rezidenčního projektu Tabulky.

Úvěr je zajištěn firemní směnkou s avalem majitele, zástavou nemovitosti a notářským zápisem k přímé vykonatelnosti pohledávky a uznání dluhu.

Přejít na detail nabídky

Rybka building, a.s. – 3. tranše

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek