Bytová jednotka – Praha 8 – Holešovice

Ronda Invest - Bytová jednotka - Praha 8 - Holešovice
  • Výnos: 6,2031 % p.a.
  • Minimální výše investice: 10.000 Kč
  • Cílová doba splatnosti: 29.02.2024
  • LTV: 69,29 %

Seznamte se s úvěrovým klientem:

Zkušený developer, který realizuje úspěšné projekty v Praze, získává u RONDA INVEST již čtvrtý úvěr. I tentokrát se jedná o osvědčený model koupě staršího činžovního domu v atraktivní lokalitě, který rekonstruuje s důrazem na zachování jeho historické hodnoty a zároveň tak, aby upravil dispozice na současné bytové standardy. Jednotlivé bytové jednotky pak rozprodá koncovým klientům. Prostředky byly použity na složení rezervační zálohy k získání dvou menších činžovních domů v Praze Vršovicích se záměrem jejich celkové rekonstrukce a rozvoje okolního prostředí.

Popis nemovitého zajištění:

Úvěr je zajištěn bytovou jednotkou, která je součástí bytového domu v pražské čtvrti Holešovice. Čtvrť, ve které se bytová jednotka nachází, disponuje veškerou občanskou vybaveností (školy, nákupní centra, obchody, sportoviště, městský úřad, pošta, knihovny, nemocnice atp.). Holešovice jsou také vyhledávaným místem díky tomu, že nabízí místa pro zábavu, kulturu, sport i odpočinek. (Letenské sady, Královská obora Stromovka nebo Výstaviště)
Bytová jednotka se nachází cca 15 min chůze od zastávky metra C – Vltavská a cca 17 min chůze od zastávky metra C Nádraží Holešovice.
Samotný bytový dům je ve výborném technickém stavu a po kompletní rekonstrukci. V domě byla provedena výměna instalací a potrubí, jsou zrekonstruovány vnitřní prostory domu, vnější fasáda a střecha.
Byt je po rekonstrukci. Podlahová krytina převažuje dřevěná, v koupelně a WC je dlažba. K bytu náleží také balkon, který je situován do vnitrobloku. 

Hodnota zajištění: 6 350 000 Kč


Užitečné odkazy:

Bytová jednotka – Praha 8 – Holešovice

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek