Crane Rental s.r.o.

  • Výnos: 7 % p.a.
  • Minimální výše investice: 5000 Kč
  • Délka investice: 36 měsíců
  • LTV: 64,06

Zaměřme se nejdříve na právní stránku této investice: SPV, tedy společnost zvláštního určení, připomíná ze všeho nejvíce dceřinou společnost, která je však od své “matky” oddělena po finanční, právní i majetkové stránce. Díky vyčlenění půjčovny jeřábů do samostatné SPV dojde u této investice k naprostému zprůhlednění hospodaření.

Pojďme se tedy podívat na samotný byznys a čísla, která jsou to nejdůležitější, co by vás u této investice mělo opravdu zaujmout!

Roli mateřských společností a zároveň spoluručitelů zde zastávají spol. Capital Unicorns SE a Tandarde s.r.o.. tak se na ně pojďme podívat podrobněji:

Capital Unicorns SE (řízená taktéž jednatelem Crane Rental s.r.o., Petrem Halvou) disponuje základním kapitálem ve výši 120 000 EUR a k rozvoji aktivit Crane Rental přispěje 15členným týmem zkušených obchodníků. Zároveň zajistí i marketingovou podporu. Druhým spoluručitelem je Tandarde s.r.o. s více než 10letou historií a obratem 73 mil. Kč v roce 2019. Hlavními podnikatelskými aktivitami a zároveň generátorem cca 90 % tržeb společnosti byly montáž a ukládka betonářské výztuže, ke kterým před 4 lety přibyla i půjčovna jeřábů. Těch společnost nyní půjčuje již 5.

Přejít na detail nabídky

Crane Rental s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek