Evropa Expres s.r.o.

FinGOOD - Evropa Expres s.r.o.
  • Výnos: 7 % p.a.
  • Minimální výše investice: 5000 Kč
  • Délka investice: 48 měsíců

Společnost Evropa Expres s.r.o. se do roku 2019 naplno věnovala expresní přepravě dodávkovými vozidly. V posledních dvou letech se zaměřila na mezinárodní kamionovou přepravu a právě to akcelerovalo její tržby a zvýšilo ziskovost.

Rok 2021 je pro Evropu Expres ve znamení silného růstu a převisu poptávky. Z nich se snaží vybrat nejen ty nejlukrativnější zakázky, ale hlavně zakázky dlouhodobého charakteru, které s vyšší pravděpodobností nebudou snadno podléhat výkyvům.

Paní Jana Jalůvková a pan Martin Štěpánek jsou jedinými společníky a jednateli. Velmi rychle si uvědomili, že rychlý růst zvládnou jedině s kvalitním a profesionálním týmem, který stávajícím i novým zákazníkům poskytne odpovídající servis. Nyní se mohou spolehnout na svého dispečera, ekonoma i personalistu.

Dalším nezbytným dílkem skládačky při rychlém růstu společnosti je samozřejmě potřeba čerstvého kapitálu na investice – v tomto případě do vozového parku. Pro vykrytí nasmlouvaných, dlouhodobých zakázek potřebuje Evropa Expres 2 nové kamiony. Ty zároveň bude plné zajištění úvěru a pro maximální ochranu vaší investice budou po dobu splácení opatřeny GPS lokátory.

Objem fakturace stávajícím zákazníkům přesahuje 1,8 mil. Kč měsíčně a další spolupráce jsou právě v jednání. Podrobnosti o struktuře zákazníků naleznete po přihlášení přímo na webu FinGOOD. Tržby společnosti v r. 2020 vzrostly meziročně o více než 70 % na 11,8 mil. Kč a v roce 2021 se díky podepsaným i rozjednaným zakázkám pravděpodobně poprvé dostanou k 20 mil. Kč s EBITDA cca 5,7 mil.

Investice je určena na rozšíření vozového parku o 2 nové kamiony.

Úvěr bude zajištěn firemní směnkou s avalem majitelů, notářským zápisem s přímou vykonatelností a zástavou movitého majetku (kamiony).

Přejít na detail nabídky

Evropa Expres s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek