Slezskomoravská developerská s.r.o.

finGOOD - Slezskomoravská developerská s.r.o.
  • Výnos: 7 % p.a.
  • Minimální výše investice: 5000 Kč
  • Délka investice: 24 měsíců

V rámci první tranše získala společnost přes 13 mil. korun a tuto částku využila k částečné realizaci 1. etapy svého ambiciózního a velmi projektu
vybudování moderních řadových i rodinných domů v oblasti Horní Lutyně v obci Orlová, kde je nedostatek moderních a zároveň dostupných rezidenčních nemovitostí

Tyto domy, které si můžete prohlédnout na přiložených vizualizacích, vznikají na pozemcích o celkové rozloze více než 30 000 m2. Tyto pozemky společnost vlastní a část z nich bude po rozparcelování a zasíťování určena k prodeji, z jehož výnosu bude částečně financována další etapa výstavby.

Společnost Slezskomoravská developerská využila kapitál z první tranše k refinancování půjčky, díky které mohla velmi rychle zareagovat a získat tak lukrativní pozemky za výbornou cenu. V současné době dochází díky prováděným pracím ke zhodnocení pozemků. Vznikají příjezdové komunikace, dochází k rozdělení na jednotlivé parcely a zajišťují se potřebná stavební povolení.

Po zmíněném rozprodání zhodnocených pozemků, ke kterému by mělo dojít také ještě v tomto roce, přijde na řadu 2. etapa: výstavba přibližně 14 řadových a 25 rodinných domů na zbývajících parcelách.
Hotové domy budou následně v jednotlivých etapách rozprodány a společnost tak realizuje další zisk.

Úvěr je zajištěn firemní směnkou s avalem majitele, notářským zápisem k přímé vykonatelnosti pohledávky a uznání dluhu a  zástavou nemovitosti.

Slezskomoravská developerská s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek