NWT – Bydlení Kvítková

Fundlift - nwt
  • Výnos: 7 % p.a.
  • Minimální výše investice: 5000 Kč
  • Délka investice: 8.3.2025

NWT je rodinou vlastněná skupina zahrnující zhruba 30 společností s více jak 25letou tradicí, konsolidovaným obratem přesahujícím 2 miliardy CZK a přibližně 500 zaměstnanci. Zaměřuje se na projekty v oblasti energetiky, stavebnictví, IT, zemědělství, 3D tisku a realit a patří mezi nejvýznamnější inovační a technologické skupiny na území České republiky.

Emitentem dluhopisu je společnost NWT Invest, s.r.o. Jedná se o investiční společnost, jejíž hlavním předmětem podnikání je integrace projektů s účastí holdingu NWT. Tyto projekty jsou zaměřeny na nové investiční trendy posledních let. Společnost NWT Invest již realizovala kampaň na Fundliftu k developerskému projektu Park Tower, který od investorů získal zatím nejvyšší vybranou částku 25 mil. CZK.

Projekt Bydlení Kvítková reaguje na neutěšenou bytovou situaci v krajském městě Zlín a bude představovat rozšíření moderního bytového komplexu. Projekt nabídne celkem 74 bytových jednotek včetně mezonetových bytů v samém srdci Zlína. Přímo tak navazuje na úspěšný projekt Park Tower. 

Získané finanční prostředky z úspěšné investiční kampaně na Fundliftu NWT Invest, s.r.o. využije na refinancování části vlastních zdrojů, které poskytuje své dceřiné firmě na realizaci výstavby projektu Bydlení Kvítková.

Přejít na detail nabídky

NWT – Bydlení Kvítková

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek