VIHOREV

Fundlift VIHOREV
  • Výnos: 7 % p.a.
  • Minimální výše investice: 5000 Kč
  • Délka investice: 36 měsíců
  • LTV: X

Společnost VIHOREV.INVESTMENTS SE je developersko-investiční společnost zaměřující se na rekonstrukce a revitalizace nemovitostí v Praze a jeho blízkém okolí. Vizí společnosti je revitalizovat budovy a přetvářet je v unikátní obytné prostory, které svou koncepcí umožňují flexibilitu na rezidenčním trhu. Síla společnosti dle jejích zástupců tkví v pečlivém výběru investičních příležitostí, efektivním týmu profesionálů a odborností v prostředí realitního trhu. Přidaná hodnota emitenta je také v zajištění celého procesu – od vyhledání lokality, nákupu, investice, realizace až k provozu nemovitosti. Spolupráce se zkušenými architekty napomáhá vtisknout projektům unikátní podobu.

Do portfolia dokončených rekonstrukcí aktuálně patří 4 projekty, které úspěšně poskytly nové domovy svým obyvatelům. Další 2 plánované rekonstrukce s dokončením v roce 2023 jsou v přípravě. Skupina VIHOREV disponuje 12 038 m2 užitné plochy a za svoji existenci prodala nemovitosti v hodnotě převyšující 500 mil. CZK. Skupina VIHOREV nemovitosti nakupuje a rekonstruuje za účelem prodeje i pronájmu.

Finanční prostředky získané v případě úspěšné kampaně na Fundliftu budou použity na spolufinancování rekonstrukce projektu Prvního pluku v Karlíně v centru Prahy. Celková hodnota investice činí přes 100 mil. CZK a jedná se o vybudování servisovaných apartmánů s dokončením v 1. čtvrtletí roku 2023.

Přejít na detail nabídky

VIHOREV

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek