KTK CONSTRUCT s.r.o.

Fingood_KTK-Consctruct
  • Výnos: 8,5 % p.a.
  • Minimální výše investice: 5000 Kč
  • Délka investice: 36 měsíců
  • LTV: X

Pokud jste v posledních letech stavěli či rekonstruovali nemovitost, jistě víte, že není zrovna jednoduché sehnat kvalitní a spolehlivou firmu, navíc v přijatelném termínu. Pro Prahu a přilehlé okolí to platí dvojnásob a této situace si byl velmi dobře vědom i pan Cristian Tiple, který zkonsolidoval své aktivity a dlouholeté zkušenosti ze stavebnictví a dal tak vzniknout společnosti KTK Construct s.r.o. (dále také KTKC). Firmu řídí a rozvíjí s pomocí své manželky Karin, která je zároveň společnicí i jednatelkou.

Specializací KTKC je výstavba rodinných domů, rekonstrukce bytů a domů včetně kompletace na klíč (včetně projektové dokumentace). KTKC dále provádí veškeré zednické a obkladačské práce, rekonstrukce bytových jader i zateplování budov. Předmětem činnosti jsou také instalatérské práce a kompletní elektroinstalace.

Díky zdařilým zakázkám a pozitivním referencím tržby průběžně rostou a společnosti se daří získávat stále zajímavější a lukrativnější zakázky. Za zmínku například stojí projekt rekonstrukce sportovní haly v Budyni nad Ohří, kterou KTKC dokončí během listopadu 2020.

Vzhledem k neutěšené situaci ve stavebnictví v posledních letech nelze říci, že by manželé Tipleovi našli vyloženě díru na trhu, ale není to vždy o tom znovu vynaleznout kolo. Chopili se zkrátka příležitosti ve stabilně rostoucím odvětví, ve kterém postupně, krok za krokem budují a rozšiřují svou firmu.

Zakázek mají v KTK Construct dostatek a proto společnost roste i v době koronavirových opatření. Růst s sebou samozřejmě nese i zvýšenou potřebu provozního kapitálu a firma se chystá investovat i do rozšíření vlastního 5 členného týmu o nového a zkušeného stavbyvedoucího, který firmě opět umožní nabrat a řídit další nové posily. Nad to společnost také zastřešuje a dle potřeby najímá dalších 5 týmu po cca 5 řemeslnících na volné noze. Díky tomu firma zvládne příliv nových zakázek, které jsou nyní rozjednané.

Přejít na detail nabídky

KTK CONSTRUCT s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek