KTK CONSTRUCT s.r.o.

Fingood_KTK-Consctruct
  • Výnos: 8,5 % p.a.
  • Minimální výše investice: 5000 Kč
  • Délka investice: 36 měsíců
  • LTV: X

Pokud jste v posledních letech stavěli či rekonstruovali nemovitost, jistě víte, že není zrovna jednoduché sehnat kvalitní a spolehlivou firmu, navíc v přijatelném termínu. Pro Prahu a přilehlé okolí to platí dvojnásob a této situace si byl velmi dobře vědom i pan Cristian Tiple, který zkonsolidoval své aktivity a dlouholeté zkušenosti ze stavebnictví a dal tak vzniknout společnosti KTK Construct s.r.o. (dále také KTKC). Firmu řídí a rozvíjí s pomocí své manželky Karin, která je zároveň společnicí i jednatelkou.

Specializací KTKC je výstavba rodinných domů, rekonstrukce bytů a domů včetně kompletace na klíč (včetně projektové dokumentace). KTKC dále provádí veškeré zednické a obkladačské práce, rekonstrukce bytových jader i zateplování budov. Předmětem činnosti jsou také instalatérské práce a kompletní elektroinstalace.

Díky zdařilým zakázkám a pozitivním referencím tržby průběžně rostou a společnosti se daří získávat stále zajímavější a lukrativnější zakázky. Za zmínku například stojí projekt rekonstrukce sportovní haly v Budyni nad Ohří, kterou KTKC dokončí během listopadu 2020.

Vzhledem k neutěšené situaci ve stavebnictví v posledních letech nelze říci, že by manželé Tipleovi našli vyloženě díru na trhu, ale není to vždy o tom znovu vynaleznout kolo. Chopili se zkrátka příležitosti ve stabilně rostoucím odvětví, ve kterém postupně, krok za krokem budují a rozšiřují svou firmu.

Zakázek mají v KTK Construct dostatek a proto společnost roste i v době koronavirových opatření. Růst s sebou samozřejmě nese i zvýšenou potřebu provozního kapitálu a firma se chystá investovat i do rozšíření vlastního 5 členného týmu o nového a zkušeného stavbyvedoucího, který firmě opět umožní nabrat a řídit další nové posily. Nad to společnost také zastřešuje a dle potřeby najímá dalších 5 týmu po cca 5 řemeslnících na volné noze. Díky tomu firma zvládne příliv nových zakázek, které jsou nyní rozjednané.

Přejít na detail nabídky

KTK CONSTRUCT s.r.o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek