Český ráj outdoor s.r.o.

FinGOOD - Český ráj outdoor s.r.o.
  • Výnos: 8 % p.a.
  • Minimální výše investice: 5000 Kč
  • Délka investice: 30 měsíců
  • LTV: X

Český ráj outdoor s.r.o, provozovatel e-shopu ČeskýRáj.com, je první e-commerce projekt, do kterého můžete prostřednictvím finGOOD platformy investovat. Společnost Český ráj outdoor s.r.o. se etablovala jak na poli offline prodeje se svou stylovou kamennou prodejnou a velkoobchodem, tak i v onlinu se svým e-shopem.

Český ráj outdoor s.r.o. zažívá v posledním období značný růst. V roce 2018 došlo k zásadnímu rozšíření skladových prostor o cca 300m2, společnost vyhrála tendr na dodávku zboží do Škoda Auto a.s. v hodnotě 10 mil. Kč. Rok 2019 přináší otevření nového obchodu a rozšíření skladových a prodejních prostor o dalších 200m2, vstup na Amazon (aktuálně jeden z klíčových odbytových kanálů), nábor nových zaměstnanců, zahájení výroby vlastních produktů pod značkou Český ráj outdoor, velká marketingová expanze a zefektivnění a profesionalizace expedice.

Pro e-shopy nejdůležitější a nejhektičtější část roku 2020 máme ještě před sebou, ale i tak Český ráj outdoor stihl přípravu vlastního e-shopu pro expanzi do Maďarska a Rumunska, rozběhnutí affiliate programu, rozšíření sortimentu o cyklistické a vodácké vybavení a zásadní profesionalizaci v oblasti logistiky a sw řešení.

Podrobná čísla a rozbor byznysu naleznete ve finanční a e-commerce analýze pro přihlášené na webu FinGOOD.

Český ráj outdoor s.r.o. si chce od invetorů půjčit na nákup zboží, rozšíření sortimentu, in-store design nové prodejny, variabilní náklady spojené se silným růstem online části byznysu a společnost nabízí zajištění úvěru formou firemní směnky s avalem majitelů a notářský zápis s přímou vykonatelností.

Přejít na detail nabídky

Český ráj outdoor s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek