KLM-CZ spol. s r.o.

finGOOD - KLM-CZ spol. s r.o.
  • Výnos: 7 % p.a.
  • Minimální výše investice: 5000 Kč
  • Délka investice: 36 měsíců

KLM-CZ spol. s r.o., společnost z oboru stavebnictví se může pochlubit realizovanými projekty například při spoluúčasti na výstavbě kanceláří s podzemními garážemi a 87 bytových jednotek v Mnichově, výstavbě bytového domu s podzemními garážemi v Dachau a na kraji Mnichova nebo výstavbě 8 bytových domu v Plané nad Lužnicí či výstavba komfortního bydlení pro 36 rodin v Chýnově.

Díky dlouhodobému zaměření na stavby tohoto typu a rozsahu vyrostla společnost KLM-CZ až k obratu 39 mil. Kč v roce 2019 a dokonce přes 55 mil. Kč k září 2020. To vše s průměrnou solidní provozní ziskovostí okolo 10 %, v letošním roce dokonce téměř 30 %, což vyplývá ze zmíněného nárůstu objemu dokončených staveb.

Nyní společnost plánuje dokončit stavbu posledních 3 (z celkových 8) bytových domů se 111 bytovými jednotkami. Zahájit v roce 2021 stavbu Obchodního centra Polná. Pustit se do výstavby 3 bytových domů s 50 byt. jednotkami, 16 soliterních a 28 řadových domků na opačném konci Polné, o čemž je momentálně diskutováno se zástupci obce.

Společnost si půjčuje na provozní financování dostavby 3 bytových domů, po jejichž dokončení společnost obdrží prostředky z prodeje.

Úvěr bude zajištěn směnkou s avalem, zástavou stavebního pozemku a notářským zápisem s přímou vykonatelností.

Přejít na detail nabídky

KLM-CZ spol. s r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek