Rybka – stavby a služby, s.r.o

FinGOOD - Rybka
  • Výnos: 8 % p.a.
  • Minimální výše investice: 5000 Kč
  • Délka investice: 24 měsíců

Společnost Rybka – stavby a služby s.r.o. (dále také i “Rybka”) vznikla v roce 2007 transformací ze stavební společnosti Norbert Rybka, jejíž historie sahá hluboko do 90. let, přesněji do roku 1993. Dnes je jediným jednatelem a společníkem pan Bc. David Rybka, syn původního zakladatele společnosti. Pan David Rybka je dále také 100% akcionářem ve společnosti Rybka Building a.s. (se zákl. kapitálem 2 mil. Kč). Tato akciová společnost je pak 100% vlastníkem dceřiných společností Rezidence Anna s.r.o., Rodinné domy Petřvald s.r.o. a Rybka reality s.r.o.

Žadatelem o investiční kapitál je společnost Rybka – stavby a služby s.r.o., mezi jejíž široké spektrum činností patří stavby rodinných domů na klíč, rekonstrukce (zejména administrativních a občanských staveb, ale i RD), zateplování budov, občanská a průmyslový výstavba (sklady, výrobní haly apod.), dláždění a půjčovna a montování lešení značky Layher.

Rybka zaměstnává cca 60 kmenových zaměstnanců různých specializací. Tržby společnosti v minulém roce dosáhly 46 mil. Kč a v tomto roce pak k srpnu 2020 dosáhly výše 37 mil. Kč.

Společnost využije finance pro nákup investičních pozemků a retailových nemovitosti, které následně zhodnotí a rozprodá se ziskem. V rámci synergie proběhne odprodej prostřednictvím Rybka reality s.r.o..

Úvěr je zajištěn směnkou s avalem majitele a zástavou nemovitosti (znalecký posudek stanovil hodnotu nemovitosti na 12,38 MCZK).

Přejít na detail nabídky

Rybka – stavby a služby, s.r.o

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek