M&M Skubida Trade s.r.o.

finGOOD Skubida
  • Výnos: 9 % p.a.
  • Minimální výše investice: 5000 Kč
  • Délka investice: 12 měsíců

Společnost M&M Skubida Trade (dále i MMST) má na dosah zásadní expanzi a možnost získat dalších cca 40 % trhu, na kterém v rámci ČR působí. To vše díky strategickému partnerství s hlavním dodavatelem, který se rozhodl díky osvědčené a bezproblémové spolupráci povýšit MMST na hlavního distributora svých výrobků. Pan Skubida, jediný majitel a jednatel společnosti, ji založil již v roce 2006 za účelem obchodování se stavebními materiály. Avšak po více než 15 letech je MMST je silným hráčem v potravinářství a její hlavní činností je výroba a prodej umělých střev jedlých i nejedlých, koření, aditiv či distribuce potravinářských fólií. V roce 2018 byly tržby společnosti 33,5 mil. korun, v roce 2019 raketově vzrostly o více než 100 % na 69,5 mil. Kč. A v roce 2020 – krizi a nestabilní tržní situaci navzdory – se společnosti podařilo tento obrat udržet a přitom zdvojnásobit ziskovost.

Společnost Skubida na platformě finGOOD již 2x úvěr poptávala a veškeré splátky zatím běží bez zádrhelů.

Tentokrát společnost poptává financování na zásadní navýšení skladových zásob, díky čemuž dokáže flexibilně uspokojit poptávku od nových klientů, které v rámci expanze převezme. Pro tento účel využije úvěr s balonovou splátkou na konci a investorům se odmění prémiovým zúročením 9 % během následujících 12 měsíců.

Za poptávaný úvěr ve výši 5 mil. Kč společnost nabízí zajištění zástavou nemovitostí v celkové hodnotě 7,4 mil. Kč a navíc i směnkou s avalem majitele.

Přejít na detail nabídky

M&M Skubida Trade s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek