C2G Reality s.r.o.

finGOOD - C2G Reality s.r.o.
  • Výnos: 8 % p.a.
  • Minimální výše investice: 5000 Kč
  • Délka investice: 36 měsíců

Společnost C2G Reality založili Petr Karšulín a Petra Zahrádková  jako subjekt zvláštního určení vedle společnosti Care 2 Grow s.r.o. Využili tak svých mnohaletých zkušenostech z vedení firem zabývajících se agenturním zaměstnáváním či kontrolou kvality.
Dodávali pracovní sílu i pro takové firmy jako Škoda Auto, TPCA, Panasonic a další.

Poptávka po kvalitních pracovnících je v posledních letech neutuchající a společnosti se předhánějí v tom, jaké benefity jim dokážou poskytnout, obzvlášť pokud se jedná o kvalifikované zaměstnance.

Palčivým problémem těchto firem se ukázal být nedostatek vhodných nemovitostí pro jejich ubytování.
Běžné ubytovny jsou nedostačující svou kvalitou a soukromím, které (ne)poskytují, hotely jsou neosobní a v dlouhodobém horizontu i příliš nákladné.

Pan Karšulín a paní Zahrádková si této příležitosti všimli a pod hlavičkou společnosti Care 2 Grow začali vyhledávat, kupovat, rekonstruovat a pronajímat nemovitosti, které jsou k tomuto účelu vhodné. Jedná se nejčastěji o rodinné domy nebo byty, které agenturním pracovníkům zajišťují dostatečný komfort a pocit domova. Pan Karšulín a paní Zahrádková zase využívají konkurenční výhodu a úsporu nákladů.

Služby společnosti C2G Reality navazující na služby společnosti Care 2 Grow jsou opravdu komplexní a zaměstnancům klientských společností nabízí pomoc i se zabydlením v nové lokalitě, vyřízením potřebných formalit, případně zajistí i vybavení a správu těchto nemovitostí.
A pokud se agenturní zaměstnanec stane kmenovým zaměstnancem, bude mu umožněno převést nájemní smlouvu přímo na pracovníka nebo mu společnost zajistí financování na případný odkup dané nemovitosti a poskytnout finanční poradenství.

V tomto režimu již pronajímají nemovitosti v Hořovicích, Žebráku (pro společnosti Saint Gobain a Mubea), v Prostějově (Mubea) a v Kladně (TRAD).

“Získat dnes kvalitní, loajální a kvalifikované pracovníky není úplně jednoduché a společnosti se snaží nabídnou jim vždy něco navíc. Ukazuje se, že kvalitní bydlení a pocit domova je to pravé a naši klienti, respektive jejich zaměstnanci, si to nemohou vynachválit. Společnostem ušetříme starosti i náklady a v C2G Reality tak máme nemovitosti pronajaté dlouhodobě” říká majitel Petr Karšulín.

Nejzásadnější na tomto konceptu je fakt, že C2G Reality hledá a kupuje vhodné nemovitosti pro své klienty až ve chvíli, kdy existuje reálná poptávka. Nemovitost je tak téměř ihned pronajatá a generuje výnos. Nájmy jsou zpravidla hrazeny srážkou ze mzdy pracovníků, což eliminuje prodlevy plateb a zlepšuje již tak stabilní cashflow.

Konzervativnější investoři na této investiční příležitosti nejvíce ocení přímočarý a jednoduchý byznys model, který je vždy založen na reálné poptávce. C2G Reality navíc poskytuje účinné řešení a přidanou hodnotu pro společnosti, které jsou ochotny dlouhodobě a opakovaně spolupracovat.

Společnost použije úvěr na nákup dalších, dispozičně a kvalitativně vhodných nemovitostí ve vybraných lokalitách.

Úvěr bude zajištěn směnkou s avalem, notářským zápisem s přímou vykonatelností a zástavou nemovitého majetku.

C2G Reality s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek