SANITY SWISS s.r.o.

finGOOD - Sanity Swiss
  • Výnos: 7,5 % p.a.
  • Minimální výše investice: 5000 Kč
  • Délka investice: 36 měsíců

SANITY SWISS s.r.o., která na trhu působí již od roku 2011, se v prvních letech se profilovala jako dovozce sanitárního vybavení.

Jednatel a majitel společnosti pan David Otáhal však věděl, že být blíže zákazníkům se vyplácí. Proto se v roce 2016 společnost transformovala na specializovaný lokální velkoobchod se segmentem vodo-topo a sanitárním vybavením.

Dalším logickým krokem bylo otevření maloobchodní prodejny a koupelnového studia v centru Zlína v roce 2019. Zde nabízí zákazníkům vše potřebné pro realizaci koupelen: od instalačních materiálů po zařizovací předměty od desítek výrobců a značek. .

Díky tomuto kroku společnost meziročně zvýšila svůj obrat o více než 70 % na 12,15 mil. Kč! Nutno podotknout, že v roce 2020 mělo omezení maloobchodu vliv i na Sanity Swiss a obrat poklesl o 25 %. Lze předpokládat, že po rozvolnění opatření se tržby z maloobchodu přinejmenším vrátí na původní úroveň, ale na to se pan Otáhal rozhodl nečekat s rukama v klíně.

Začátkem tohoto roku se proto pustil i do výše zmíněného segmentu e-commerce.

Maloobchodní zákazníky nyní dokáže Sanity Swiss obsloužit na novém e-shopu www.sanita-shop.czpro B2B segment pak připravili portál www.ChytryInstalater.cz. Navíc společnost v minulém roce posílila svou pozici dodavatele materiálu i služeb pro specializované výrobce sanitárních kontejnerů.

Pomyslnou třešničkou na široce rozkročeném byznysu společnosti je nedávná investice do vývoje nového vlastního produktu (registrace, patent. řešení, certifikace,…). Proč? Za účelem výrazného posílení dodavatelské pozice u stávajících MO i VO odběratelů.

I díky tomu pan Otáhal předpokládá navýšení obratu o více než 60 % již v roce 2021 a o dalších 20 – 25 % v roce 2022.

Věříme, že investoři ocení hlavně široký záběr společnosti, díky kterému je její byznys stabilní a dokáže obsáhnout v podstatě všechny důležité role: od dodavatele, přes velko- a maloobchod až po služby v oblasti návrhu individuálních řešení a samotné odborné realizace. A nově také obsloužit zákazníky on-line.

Úvěr bude použit na naskladnění nového zboží do showroomu, rozšíření nabídky o vlastní nový patentovaný výrobek a vyrovnání stávajících obchodních závazků.

Úvěr bude zajištěn směnkou s avalem, zástavou nemovitosti (rodinný dům) a notářským zápisem s přímou vykonatelností. Zastavovaná nemovitost má hodnotu 5,5 mil. Kč.

Přejít na detail nabídky

SANITY SWISS s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek