Slezskomoravská developerská s.r.o.

finGOOD - Slezskomoravská developerská s.r.o.
  • Výnos: 6 % p.a.
  • Minimální výše investice: 5000 Kč
  • Délka investice: 24 měsíců

Společnost Slezskomoravská developerská s.r.o. je vlastníkem více než 30 000 m2 pozemků, na kterých se chystá vybudovat moderní řadové i rodinné domy.

Pozemky spadají do katastrálního území Horní Lutyně v obci Orlová, což je výborná lokalita pro všechny, kteří preferují klidné bydlení v krátké dojezdové vzdálenosti k Ostravě i ke Karviné. V této žádané lokalitě je však na trhu nedostatek moderních a zároveň dostupných rezidenčních nemovitostí.

Společnost Slezskomoravská developerská využije část kapitálu k refinancování úvěru, který využila k nákupu zmíněných pozemků. Následně pozemky zhodnotí díky rozparcelování a zasíťování. V rámci toho vyřeší i příjezdové komunikace na jednotlivé parcely a zajistí potřebná stavební povolení.

Už první fáze je velmi profitabilní. Dle odhadu znalce dojde ke zhodnocení pozemků z aktuálních 18,5 mil. na přibližně 39 mil. korun. A to ještě v průběhu roku 2021.

Část takto zhodnocených pozemků společnost rozprodá se ziskem individuálním zájemcům. S čerstvým kapitálem získaným z prodeje přikročí k další fázi, kterou je výstavba přibližně 14 řadových a 25 rodinných domů. na zbývajících parcelách.

Hotové domy budou následně v jednotlivých etapách rozprodány a společnost tak realizuje další zisk.

Podtrženo, sečteno, do karet tomuto záměru hraje několik aspektů: neutuchající poptávka po moderním a klidném bydlení, nedostatek nemovitostí s dobrou dostupností velkých měst a samozřejmě i výhodně koupený pozemek, který bude velmi rychle zhodnocen.

Pomyslnou třešničkou na dortu je plné zajištění nemovitostí a velmi solidní zhodnocení 6 % ročně v úvěru s balonovou splátkou na konci.

Úvěr je zajištěn směnkou s avalem majitele a zástavou nemovitým majetkem.

Přejít na detail nabídky

Slezskomoravská developerská s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek