Bondster: bonus 1% k investicím do 90 dní

Platforma Bondster nabízí novým investorům bonus ke všem investicím provedeným do 90 dní. Při registraci, verifikaci a následné investici obdrží investor částku 1% k investici navíc, která je vypočítávána po 30, 60 a 90 dnech. Z každého vkladu lze však bonus získat pouze jednou. K získání bonusu se zaregistrujte skrze unikátní odkaz níže a do pole promo kód vypište „P2Pforum“. Investor může investovat do libovolného produktu napříč CZK a EUR trhem, mimo výnosné rezervy (3,9% p.a.) na kterou se tato akce nevztahuje.

Registrací zároveň podporujete další rozvoj tohoto projektu a komunity P2P fóra.


Metodika výše a připsání bonusu

Celý program Bondster popisuje skrze tento článek, z něhož pochází i následující text.

Doporučený investor v období 90 dnů od uzavření smlouvy o uživatelském účtu investoval na Bondster celkem 80.000 Kč, přičemž z této celkové částky:

– Doporučený investor k 30. dni od uzavření smlouvy o uživatelském účtu držel investice v objemu 30.000 Kč – vám i doporučenému investorovi vzniká nárok na bonus 300 Kč (tj. 1 % z objemu držených investic k 30. dni od uzavření smlouvy).

– Doporučený investor k 60. dni ode dne uzavření smlouvy o uživatelském účtu držel investice v objemu 80.000 Kč (proinvestoval dalších 50.000 Kč) – vám i doporučenému investorovi vzniká nárok na bonus 500 Kč (tj. 1 % z nárůstu objemu investic v držení mezi 30. a 60. dnem od uzavření smlouvy). 

– Doporučený investor k 90. dni ode dne uzavření smlouvy držel investice v objemu 80.000 Kč (již nově nezainvestoval) – v tomto období vám ani doporučenému investorovi nevzniká nárok na žádný bonus, protože v tomto období nedošlo k žádným novým investicím (tj. 1 % z nárůstu objemu investic v držení mezi 60. a 90. dnem od uzavření smlouvy se rovná nule).

Za celkové období 90 dní ode dne uzavření smlouvy o uživatelském účtu tedy vám i doporučenému investorovi vznikne nárok celkem na 800 Kč (300 Kč + 500 Kč + 0 Kč).

Informace o platformě Bondster

Sumarizace

Výhody

 • České uživatelské prostředí, podpora.
 • Možnost investovat v Kč, bez měnového rizika, stejně tak do řady zahraničních poskytovatelů.
 • Úvěry z českého tržiště bývají i zajištěné např. nemovitostí, přičemž si lze dohledat i LTV a podrobnější informace o jistině. Stejně tak jsou upisovány kvalitním poskytovatelem ACEMA.
 • Minimální participace má výši 100 Kč, portál si lze osahat i s nízkou částkou.
 • Nástroj Auto Invest, který umí investovat dle automatizovaných parametrů.
 • Funkční sekundární trh, kde lze participaci prodat předčasně jiným investorům.
 • K dispozici jsou i podrobnější statistiky. Investoři dosahují průměrného výnosu 7,57% v Kč a 14,75% v EUR. Na platformě v době psaní tohoto textu investuje téměř 12500 investorů a Bondster proinvestoval 1,75 mld. Kč.
 • K dispozici je směnárna s výhodnými kurzy a lze tak okamžitě převádět prostředky mezi EUR a CZK. Pro investici na zahraničních trzích tak není třeba využívat SEPA platbu či banky.

Nevýhody

 • Poplatek 1% ročně z proinvestované částky na CZK trhu, na EUR trhu bez poplatků.
 • Nižší počet poskytovatelů a tím i (zajištěných) úvěrů na českém trhu. Oproti zahraničním platformám z našich zkušeností zpravidla nelze zainvestovat celý rozpočet najednou a je třeba vybírat.
 • Horší komunikace platformy směrem k investorům, zvlášť v roce 2020 a Covid-19. Informace k tomuto jsou volně k dohledání v diskusi na P2Pfóru.


Přesunout se na začátek