Lendermarket: bonus 1% k investicím do 60 dní

Lendermarket bonus

Platforma Lendermarket nabízí novým investorům bonus ke všem investicím provedeným do 60 dní od registrace. Při registraci, verifikaci a následné investici obdrží investor částku 1% k investici navíc, která je vypočítávána po 60 dnech. K získání tohoto cashback bonusu není nutné zadávat promo kód, stačí se zaregistrovat skrze unikátní odkaz níže. V případě dalších souběžně probíhajících akcí se obvykle bonusy sčítají.

Registrací zároveň podporujete další rozvoj tohoto projektu a komunity P2P fóra.


Metodika výše a připsání bonusu

Lendermarket je investiční P2P platforma, která propojuje investory s půjčkami poskytovanými jejich partnerem Creditstar Group. Ta patří mezi přední evropské společnosti v oblasti digitálního spotřebitelského financování. Jednotlivci a firmy z Evropského hospodářského prostoru (nebo Švýcarska) mohou na Lendermarketu investovat a získat až 15% roční výnos. Všechny půjčky na Lendermarketu mají záruku zpětného odkupu.

Investor obdrží bonus ve výši 1 % z čistých vložených prostředků během prvních 60 dnů po úspěšném otevření účtu. Bonusová částka je investorovi připsána nejpozději do 5 pracovních dnů po uplynutí 60denní lhůty.

Příklad vypočtení bonusu:

Investor k 60. dni od uzavření smlouvy o uživatelském účtu držel investice v objemu 20.000 EUR – doporučenému investorovi tak vzniká nárok na bonus 200 EUR (tj. 1 % z objemu držených investic k 60. dni od uzavření smlouvy). Ten bude investorovi připsán přímo na jeho investorský účet a transakci najdete pod označením „Campaign rewards and Bonuses“.

Informace o platformě Lendermarket

Sumarizace

Výhody

  • Úroky pohybující se v rozmezí 14% – 16%, od poskytovatele Creditstar vždy nejvyšší nabízené na platformách P2P.
  • Lendermarket často připravuje doprovodné marketingové akce (např. +2% k novým vkladům v určitém období, soutěž o IPhone)
  • Investoři mohou investovat již od částky 10 EUR. Nabízí se jim tak možnost využít platformu k rozložení svého P2P portfolia mezi více portálů.
  • Správa investic je jednoduchá, nastavení rychlé a na platformě vás nepřekvapí žádné složitosti.

Nevýhody

  • V obdobích před vydáním nových dluhopisů skupinou Creditstar často dochází ke zpožďování splátek půjček, respektive k jejich prodlužování. Investoři se proto nemohou spolehnout na uváděn data splatnosti, ale musí počítat s případnými průtahy.
  • Na platformě jsou nabízeny příležitosti pouze od poskytovatele Creditstar. Není proto možné v rámci Lendermarketu diverzifikovat vyšší částku.
  • Platforma má stále co dohánět v komunikaci s investory. Ta se nicméně v poslední době zlepšila, a to nejen díky spuštění vlastního blogu.
  • Platforma nemá sekundární trh, což komplikuje případnou potřebu rychlého stažení investic.


Přesunout se na začátek