Hodinky Czapek Faubourg de Cracovie (28.10. 18:00)

Hodinky Czapek Faubourg de Cracovie
  • Výnos: Investiční certifikát
  • Minimální výše investice: 1 Kč

Faubourg de Cracovie je třetí řadou hodinek vydaných po znovuzrození společnosti Czapek & Cie. Pojmenována byla podle místa, kde se nacházel Czapkův třetí butik, který byl otevřen v roce 1850 v polské Varšavě. Jedná se o integrovaný chronograf s gilošovaným ručně vyráběným číselníkem. Hlavní aktualizací oproti dřívějším modelům je především materiál, ze kterého jsou vyrobená pouzdra hodinek. Dosud byly modely k dispozici pouze v provedení z oceli a titanu, modely „Océan d’Or“ přináší nově hodinky ve žlutém a růžovém zlatě, přičemž námi představovaný „Foret d’Or“ pouze v „rose gold“ provedení. 

Pro svůj design a vysoce horologický chronografický strojek se tato řada těší širokému úspěchu, je oceňována jak médii, tak sběrateli. Svědčí o tom i fakt, že všechny její edice se vyprodaly.

Jedná se o naprosto klíčovou a velmi vyhledávanou edici této značky. Navíc přímo upisovaný model hodinek v této barevné kombinaci byl vyroben pouze jeden. To potvrzuje i zadní strana hodinek, kde je možné vidět popis hodinek a počet vyrobených kusů. Jedná se tedy o tzv. pièce unique.

Hodinky Czapek Faubourg de Cracovie (28.10. 18:00)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek