Dom Pérignon 2010 edition Lady Gaga (9.6. 18:00)

Portu Gallery - Dom Pérignon 2010 edition Lady Gaga
  • Výnos: Investiční certifikát
  • Minimální výše investice: 1 Kč
  • Start úpisu: 9. 6. v 18:00
  • Cílová částka: 2 010 000 Kč
  • Výrobce: Dom Pérignon
  • Země: Francie
  • Kraj: Champagne
  • Ročník: 2010
  • Počet kusů: 240 o objemu 0,75 l.

Čím je Dom Pérignon 2010 edition Lady Gaga unikátní?

Dom Pérignon

Když se v roce 1668 otec Pierre Pérignon stal správcem sklepů benediktinského opatství v Hautvillers, bylo jeho nepokrytým cílem „vyrábět nejlepší víno na světě“. Tento mladý mnich, jemuž v té době bylo pouhých 30 let, musel mít vizionářského ducha a výjimečnou odvahu, aby si stanovil tak vysoké ambice. Podařilo se mu změnit dějiny vinařství a dnes je znám jako duchovní otec šampaňského. Dnes značka Dom Pérignon představuje zvěčnění vizionářského přístupu svého zakladatele, vize, která vyjadřuje podstatu skutečného luxusu: neustálé znovuobjevování výjimečného. Toto znovuobjevování je vodítkem pro inspiraci Richarda Geoffroye, chef de cave (vrchního sklepmistra) Dom Pérignon, když vytváří každé nové značkové šampaňské Dom Pérignon. Richard Geoffroy říká: „Hrozny nikdy nejsou v jednom roce stejné jako v roce dalším. Pokud sklizeň neodpovídá pevným standardům Dom Pérignon, nebude v takovém roce značkové šampaňské vyrobeno. Nejde o posouzení hodnoty – jde o estetickou vizi.“ Z tohoto tvůrčího závazku se rodí jedinečný charakter Dom Pérignon. Vždy existuje nečekané paradoxní napětí mezi výraznými kvalitami daného roku a nadčasovým duchem Dom Pérignon. Dojem, který dává šampaňskému charisma, přináší beztíži, vzdušnou bohatost a poddajnost od prvního dojmu až do samého konce. Opravdová emoce Dom Pérignon je přesně v napětí podporovaném značkou, jejíž název je důvěrně spojen se zrodem šampaňského před více než 300 lety, značkou, jež se v průběhu času stala nedostižnou ikonou luxusu. Šampaňské Dom Pérignon patří do skupiny LVMH (Louis Vuitton Moët Hennessy) – největšího světového podniku s luxusním zbožím, vlastnícího jedinečné portfolio s více než 60 prestižními značkami.


Dom Pérignon x Lady Gaga

Dom Pérignon společně s Lady Gaga vydávají limitovanou edici Champagne. Jedná se o edice Dom Pérignon Rosé Vintage 2006 a Dom Pérignon Brut Vintage 2010. Tyto limitované edice svým inovativním designem ztělesňuje kreativní dialog mezi Dom Pérignon a Lady Gaga a svědčí o jejich smělosti a vzájemné inspiraci. V dubnu letošního roku Dom Pérignon oznámil exkluzivní partnerství s Lady Gaga a nadcházející vydání dvou limitovaných edic podepsaných popovou hvězdou. Tato inspirativní spolupráce vznikla především pro jejich společnou vírou v absolutní tvůrčí svobodu. Lady Gaga inspiruje ostatní snít, experimentovat a vyjádřit svou osobnost. Šampaňský dům Dom Pérignon neustále posouvá hranice při tvorbě každého nového ročníku a nachází harmonii v neustále se měnící přírodě a klimatu navzdory změnám, který každý rok přináší. Lahve jsou opatřeny speciálními etiketami a krabičkami s výraznými duhovými odlesky. Obal odráží design partnerské kampaně s názvem Queendom, která byla zahájena na jaře 2021 s doprovodným krátkým filmem režírovaným ikonickým módním fotografem a režisérem Nickem Knightem a doplněným skladbou Gaga Chromatica „Free Woman“.

Popis produktu

Zářivá sladkost tropického ovoce – zeleného manga, melounu, ananasu – okamžitě zazáří. Poté ustoupí střídmějším tónům, nádechu pomerančové kůry a mandarinky. Víno odhaluje svou svěžest květinovými tóny pivoňky, jasmínu a šeříku. V ústech okamžitě zaujme svou bohatou a intenzivní chutí s jemnými tóny koření a lehkou salinitou v závěru, která je typická pro vína Dom Pérignon.


Kam dále?

P2Ptrh: exkluzivní rozhovor s Martinem Jarošem, projektovým manažerem Portu Gallery

Dom Pérignon 2010 edition Lady Gaga (9.6. 18:00)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek