EvoEstate

EvoEstate – popis platformy

EvoEstate je P2P platforma, která zároveň funguje jako agregátor nabídek ze 14 různých portálů v Evropě. Mezi výběrem se nachází např. Nordstreet, HeavyFinance a Profitus z Litvy, Rendity z Rakouska či Raizers z Francie. EvoEstate pak vybírá nejzajímavější nabídky napříč jednotlivými portály a vytváří rating pro každou platformu i jednotlivý projekt. EvoEstate má zároveň u jednotlivých nabídek i „skin in the game“, tedy sami vlastní i určitý pevný podíl. Platforma zároveň disponuje týmem zkušených poradců pro jednotlivé trhy.

Aktuálně (03/2021) je na portálu zaregistrováno přibližně 4500 investorů a průměrný výnos platformy je 11,13%. p.a. EvoEstate disponuje primárním i sekundárním trhem a dále nástrojem Auto Invest pro automatizaci investičního procesu. Minimální výše investice je 100 EUR, tedy více než na většině srovnatelných platforem. Zajímavé je, že užší výběr platformy EvoEstate lze transparentně sledovat na samostatné stránce se statistikami. Platforma vydělává na skutečnosti, že je schopna zainvestovat vyšší prostředky, než běžný retailový investor a má tak bonusy z jednotlivých nabídek.

Pokud jde o objem investic, EvoEstate patří stále mezi drobné a velmi mladé portály což obnáší i některá zvýšená rizika. Je proto otázkou, zda se EvoEstate podaří držet svou nastolenou filozofii „diverzifikace, transparentnosti a skin in the game“ ve větším měřítku. To obnáší i případnou změnu poplatků a podmínek pro investory, kterých jsme historicky u mladých portálů viděli více než je zdrávo. Na druhou stranu, na platformě lze benefitovat i pouhou registrací a sledováním ratingů, zvláště, pokud investor využívá některé z platforem na kterých je EvoEstate aktivní.

Platforma se v době koronaviru potýkala s odlivem investorů, na druhou stranu věříme, že to bylo především vlivem jejího mládí. Portály s reálným zajištěním např. nemovitostí většinou vykazovaly vyšší stabilitu.

EvoEstate – základní data

EvoEstate – lidé

Audrius Višnieuskas

CEO společnosti EvoEstate, spoluzakladatel UV Ventures – fondu, který investoval do společností jako Revolut, Molekule, North One.

LinkedIn

Hodnocení investorů

EvoEstate – zkušenosti a hodnocení investorů

EvoEstate
{{ reviewsOverall }} / 5 Hodnocení uživatelů (1 hlas)
Nabídka investic
Platforma
Komunikace
Osobní hodnocení
Hodnocení uživatelů: Zanechat hodnocení
Order by:

Zatím tu není žádné hodnocení. Buď první, kdo napíše recenzi.

User Avatar User Avatar
Uživatel P2Pfóra
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}
Zanechat hodnocení

Recenze, odkazy

EvoEstate – recenze a odkazy na další zdroje

Články z P2Ptrhu:

Informace odjinud:

Zajímavosti

EvoEstate – zajímavosti

Ke stažení

EvoEstate – dokumenty ke stažení

Bonus

EvoEstate – bonus k první investici

Platforma EvoEstate nabízí novým investorům bonus 0,5% k proinvestované částce po dobu 6 měsíců od registrace. Při registraci přes uvedený link dostanete ke všem investicím provedeným do 6 měsíců cashback bonus. Registrací zároveň podpoříte i tento projekt a přidružené fórum.

V případě, že budete chtít zaslat aktuální informaci o bonusu či si ověřit zda v danou chvíli neexistuje lepší nabídka, napište nám a my vám rádi dáme vědět na email.

EvoEstate – alternativy

Bulkestate logo
Bulkestate

Upvest logo
Upvest
Estateguru logo
EstateGuru

EvoEstate – diskuse

Diskusi k portálu naleznete na přidruženém P2P fóru.

Poslední aktualizace 03/2021

Přesunout se na začátek